جدیدترین مدل های شال وکلاه بافتنی دخترانه

یکی از اکسسوری های زمستانی بسیار شیک و شاید نوستالژیک ، انواع شال و کلاه زمستانی است . وجود شال و کلاه بافتنی دخترانه ، دستکش و سایر لوازم جانبی زمستانی، برای همه کسانی که می‌خواهند در ماه‌های سرد سال احساس گرما و راحتی داشته باشند، ضرورت دارد. انتخاب  شیک ترین مدل های پاییزی و زمستانی  واضافه کردن لوازم جانبی یا اکسسوری‌های مناسب می‌تواند جذابیت ظاهری شما را دو چندان کند.

جدیدترین مدل های شال و کلاه
جدیدترین مدل های شال و کلاه

تاثیر انواع مدل شال و کلاه بافتنی دخترانه در ظاهر :

استفاده از کلاه بافتنی در پاییز و بخصوص زمستان که هوا بسیار سرد می شود، بسیار لازم می باشد و می تواند به جلوگیری از سرماخوردگی در افراد کمک زیادی کند. به غیر از جنبه سلامتی که پوشیدن شال و کلاه به همراه دارد می تواند در تیپ و ظاهر فرد نیز تاثیر بسزایی داشته باشد . با انتخاب شیک ترین مدل های پاییزی و زمستانی شال و کلاه دخترانه یا زنانه می توانید به این امر تحقق ببخشید.

مدل های کلاه وشال لاکچری

معمولا ست کردن مدل شال و کلاه با همدیگر جلوه زیباتری به ظاهر شخص می دهد. اما شما می توانید هر کدام را به تنهایی نیز مورد استفاده قرار دهید.علاوه بر این باید به تناسب  انواع شال و کلاه زمستانی با فرم صورت واندام ، رنگ مو و لباس هایی که میخواهیم با آن کلاه وشال ست کنیم هم حائز اهمیت است.

جدیدترین مدل های شال و کلاه زمستانی
جدیدترین مدل های شال و کلاه زمستانی

کلاه بافتنی دخترانه متناسب با فرم صورت :

جنبه اولیه و مهم که شما باید برای خرید این نوع کلاه زمستانی در نظر بگیرید، فرم چهره شماست. مهم نیست که چه نوع کلاه بافتنی مد شده است و یا تا چه اندازه گران قیمت باشد، اگر با فرم صورت شما منطبق نباشد، به سختی می‌توانید احساس زیبایی کنید. بنابراین، شما باید به دنبال گزینه‌های صحیح  شال و کلاه بافتنی دخترانه باشید، که به بهترین نحو ویژگی‌های مورد علاقه شما را برجسته می‌کند.

چهره بیضی :خانم‌ها با فرم چهره بیضی، خوش شانس هستند، زیرا این فرم چهره متعادل و متناسب است و اجازه می‌دهد تقریبا هر نوع کلاه بافتنی را بپوشید. کلاه بافتنی کشباف معمولی، کلاه پشمی گرد، شال روسری، کلاه روسی لبه دار (کلاه معروف سربازان روسی)؛ بنابراین شما آزاد هستید که با هر نوع کلاه بافتنی راامتحان کنید، تا بهترین گزینه برای لباس و سبک شخصی خود را پیدا کنید.

کلاه خزدار
کلاه خزدار

چهره گرد : خانم‌هایی که دارای چهره‌های گرد هستند باید به دنبال کلاه‌های لبه دار گرد و پهن، تاج دار (منگوله‌دار)، سبک‌های نامتقارن و گزینه‌های کمی بزرگ باشند. این موارد ظاهر صورت آن‌ها را باریک، کشیده‌تر و متعادل‌تر نشان می‌دهد. از انتخاب کلاه‌های تنگ و کلاه‌های کشباف گرد اجتناب کنید، چرا که تمرکز را به گردی صورت خود جلب خواهید کرد.

چطور از موهای فر و نازک مراقبت کنیم؟
بررسی

کلاه بافتنی پاییزی

چهره مثلثی یا قلب : افرادی که دارای چهره مثلثی یا قلب شکل هستند، باید به دنبال کلاه‌های تنگ، شال و کلاه بافتنی دخترانه که دارای کشباف‌های باریک هستند، بروند. اگر چیزی را انتخاب کنید که لبه کشباف پهنی داشته باشد، پیشانی شما پهن‌تر به نظر خواهد رسید. شما همچنین باید از مدل‌های بیش از حد تنگ که بر روی قسمت بالایی چهره شما تمرکز می‌کنند، اجتناب کنید. کلاه سطل یک گزینه ایده آل است که می‌توانید در نظر بگیرید.

کلاه بافتنی زنانه مدل شل و منگوله دار
کلاه بافتنی زنانه مدل شل و منگوله دار

چهره مربعی : برای گردتر کردن صورت مربع شکل خود، به دنبال کلاه‌های مرطوب، که انحنای بیشتری به فرم صورت شما می‌دهد باشید. کلاه‌های بافتنی دخترانه نامتقارن نیز می‌تواند فرم چهره شما را بهتر نشان دهد. همه انواع کلاه بافتنی با گوش folp‌ها شاید بهترین گزینه‌هایی باشند که می‌توانید در نظر داشته باشید.

شال وکلاه دستبافت
شال وکلاه دستبافت

چهره مستطیل یا کشیده : برای اینکه فرم صورت خود را کوتاه‌تر کنید و آن را به صورت ایده آل و متناسب نشان دهید، اولویت را به کلاه‌هایی که پیشانی شما را می‌پوشانند و گونه‌ها را بیشتر به نمایش می‌گذارند، بدهید. کلاه و لباس‌های یکپارچه سازی و گردنبند‌های کوچک که در پیشانی کشیده شده نیز گزینه‌های خوبی برای شما هستند. هرگز نباید کلاه‌های تاج دار را انتخاب کنید، چرا که صورت شما را کشیده‌تر می‌کنند.

مدل های کلاه وشال زنانه

کلاه بافتنی دخترانه متناسب با رنگ مو:

در اولین نگاه، رنگ مو به طور مشخص نقش مهمی در انتخاب کلاه بافتنی ایده آل برای شما بازی می‌کند. بنابراین، نه تنها باید به لباس و اکسسوری‌های دیگر که با کلاه بافتنی خود می‌پوشید، بلکه باید به رنگ موهایتان نیز توجه داشته باشید. با توجه به این قوانین، رنگ‌های هماهنگ با  انواع شال و کلاه زمستانی بافتنی دخترانه را برای خود پیدا خواهید کرد!

برای خانم‌هایی که دارای رنگ موی قهوه‌ای هستند، توصیه می‌شود به دنبال کلاه بافتنی با رنگ‌های شکلاتی، سایه‌های سیاه و آبی باشند.

کلاه وشال آبی زنانه

بلوند‌های زیبا باید اولویت خود را به گزینه‌های خاکستری، قهوه‌ای، سیاه، آبی، قرمز و صورتی دهند. کلا رنگ‌های روشن هم به شما می‌آید. با این حال، رنگ‌های پاستیلی به شما توصیه نمی‌شود، به خصوص اگر شما پوست رنگ پریده داشته باشید.

راهنمای کامل خرید شیشه شیر کودک
بررسی
کلاه شال 2020
کلاه شال 2020

مو مشکی‌ها موفق خواهند شد تا رنگ موی زیبای خود را با پوشیدن کلاه‌های بورگاندی، آبی و قرمز به بهترین نحو نمایان کنند. به طور کلی خانم‌های مو مشکی می‌توانند تقریبا هر رنگی را برای شال و کلاه بافتنی دخترانه تجربه کنند و تنها لباس‌های خود را در نظر بگیرند.

مدل کلاه زمستانی دخترانه

مو قرمز‌ها می‌توانید کلاه‌های بافتنی شیک در رنگ‌های قهوه ای، طلایی، زرد، سبز، آبی، سیاه و خاکستری انتخاب کنید. قرمز گزینه مناسبی برای شما نیست.

کلاه بافتنی دخترانه متناسب با فرم اندام :

به غیر از فرم چهره و رنگ مو، فرم اندام و قد شما نیز بر روی انتخاب کلاه بافتنی دخترانه تأثیر می‌گذارد. بنابراین، هنگام خرید شیک ترین مدل های پاییزی و زمستانی ، باید این فاکتور‌ها را نیز در نظر بگیرید.

کلاه و شال استایل های پاییزی زنانه
کلاه و شال استایل های پاییزی زنانه

به خانم‌های بلند قد توصیه می‌شود که به دنبال کلاه‌های لبه دار بزرگ، خز و کشباف باشند. همچنین از انتخاب کلاه‌های بافتنی کوچک و تنگ، که باعث می‌شود سر شما را در مقایسه با ارتفاع قدتان کوچکتر نشان دهد، اجتناب کنید.

از سوی دیگر، خانم‌های ریز نقش باید از فکر تمام انواع کلاه‌های بزرگ، که آن‌ها را به قارچ شبیه می‌کنند، بیایند بیرون! به یاد داشته باشید که حاشیه کلاه بافتنی شما هرگز نمی‌تواند از شانه‌های شما پهن‌تر باشد. کلاه‌های کوچک و تنگ برای شما بهترین گزینه هستند. شما همچنین می‌توانید گزینه‌های منگوله دار را امتحان کنید تا قدتان افزایش یابد و بلندتر به نظر برسید.

 کلکسیون جدیدترین کلاه و شالگردن
کلکسیون جدیدترین کلاه و شالگردن

مهم نیست که بلند قد یا کوتاه قد باشید، خانم‌های سایز بزرگ هرگز نباید کلاه‌های کوچک را انتخاب کنند. آن‌ها باید به دنبال کلاه‌های بزرگ، که با فرم اندامشان هماهنگ باشد، بروند.

کلاه وشال های زیبا و جدید
کلاه وشال های زیبا و جدید

خانم‌هایی که شانه‌های پهن دارند، باید کلاه‌های بافتنی بلند با رنگ‌های روشن‌تر انتخاب کنند، ترجیحا گزینه‌های بافتنی یا خز.

برخی نکات مفید دیگر :

در نهایت، اگر واقعا می‌خواهید  که شال و کلاه بافتنی دخترانه شما بسیار ایده آل به نظر آید، به همه این نکته‌ها توجه کنید.

ست شال و کلاه و دستکش
ست شال و کلاه و دستکش

خانم‌هایی که دارای چهره‌های کوچک هستند، باید به مدل‌های کوچک بپردازند، در حالی که افرادی که دارای چهره‌های پهن و چاق هستند، باید اولویت خود را به سبک‌های بزرگ‌تر بدهند. بنابراین، در مورد اول، کلاه‌های نمدی لبه دار کوچک و کلاه‌های ورزشی توصیه می‌شود، در حالی که کلاه‌های بافتنی بزرگ ایده آل برای مورد دوم است.

خانم‌هایی که عینکی هستند باید از انتخاب کلاه‌های بافتنی که با گل، روبان یا هر عنصر تزیینی دیگر تزیین شده‌اند، خودداری کنند. در عوض، به دنبال گزینه‌های ساده و کلاسیک بروید.

راهنمای خرید ملحفه برای نوزاد
بررسی

مدل های شال و کلاه 2020

جدیدترین مدل های شال و کلاه با رنگ‌های روشن مانند صورتی و قرمز، رنگ پوست شما را روشن می‌کند؛ درحالی که رنگ سفید، به صورت بصری، باعث می‌شود که پوست شما رنگ پریده به نظر برسد.

کلاه‌های بافتنی دخترانه با تنالیته‌های مختلف رنگ سبز، به طور معمول هاله‌ای از رنگ سبز را به پوست شما می‌دهند، با این حال افرادی که دارای چشمان سبز هستند، می‌توانند از چنین کلاه‌هایی استفاده کنند.

کلاه بافتنی که انتخاب می‌کنید نباید دقیقا همان رنگی که لباس هایتان است، باشد. شما همیشه می‌توانید یکی یا دو درجه تیره یا روشن تر، و یا حتی رنگ‌های کاملا متفاوت را برای انواع شال و کلاه زمستانی  خود انتخاب کنید. البته با توجه به قوانینی که در بالا ذکر شد.

شال گردن دخترانه

بنابراین، رنگ‌های سیاه و خاکستری با صورتی عالی به نظر می‌رسند، در حالی که قهوه‌ای با صورتی یا زرد ست جالبی ایجاد می‌کند. رنگ‌های سیاه و سفید، جفت‌های متنوعی را با یکدیگر ترکیب می‌کنند و هر دوی آن‌ها همچنین می‌توانند به راحتی با هر رنگ روشن دیگری هماهنگ شوند.

شما نه تنها باید به هماهنگی رنگی کلاه و لباس‌های خود توجه داشته باشید، بلکه باید سبک استایل خود را نیز مورد توجه قرار دهید. در این راستا، ژاکت و کت‌های شیک خود را با یک کلاه فرانسوی تکمیل کنید، در حالی که کلاه لبه دار اسپرت می‌تواند با لباس و ژاکت ورزشی مناسب باشد.

کلاه‌های بزرگ و لبه دار در ترکیب با لباس‌های اداری و کت و شلوار ظریف شگفت انگیز است.متریال و جنس کلاه، همچنین نقش مهمی را ایفا می‌کند و شما باید سعی کنید جنس کلاه خود را با لباس‌های خود هماهنگ کنید. با این حال، این بدان معنا نیست که شما فقط باید کلاه خز را با کت‌های خزدار بپوشید. اما می‌توانید سعی کنید بافت و سبک کلاه مناسب را که بیشترین هماهنگی را با لباس‌های شما دارد، پیدا کنید.

خاص ترین کلاه وشال زمستانی

در نهایت برا ی تهیه شیک ترین مدل های پاییزی و زمستانی ایده خوبی است که رنگ، سبک کلی و بافت دستکش و روسری خود را با سایر لباس‌های خود مطابقت دهید.

به جای خرید یک کلاه بافتنی دخترانه خاص و سپس تلاش برای پیدا کردن یک لباس اضافی برای آن، این قاعده را به طور معکوس انجام دهید. کلاهی را انتخاب کنید که بیشترین سازگاری را با استایل لباس‌های شما دارد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

افزایش بازدید ، بهبود رتبه سایت و ...

دیدگاهتان را بنویسید