مجوز ۷۴۴ پرواز برنامه‌ای و فوق‌العاده برای ایام اربعین صادر شد

سازمان هواپیمایی کشوری از صدور مجوز ۷۴۴ پرواز برنامه‌ای و فوق‌العاده در ایام اربعین خبرداد.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اظهارداشت: بنا به درخواست شرکت‌های هواپیمایی ایرانی و العراقیه 744 مجوز پرواز رفت و برگشت به‌صورت برنامه‌ای و فوق العاده به‌مقاصد نجف و بغداد برای ایام اربعین صادر شده است.

وی افزود: از این تعداد 512 مجوز به‌صورت فوق العاده صادر شده که 87 مجوز برای شرکت هواپیمایی العراقیه و 425 مجوز برای شرکت‌های ایرانی صادر شده است.

رضا جعفرزاده با بیان اینکه هرگونه تخلف احتمالی در کمترین زمان ممکن اعمال قانون خواهد شد، گفت: تاکنون شکایات مردمی در رابطه با ایجاد مشکل در پروازهای اربعین به سازمان هواپیمایی کشوری ارسال نشده و گزارشاتی که دفتر نظارت سازمان در رابطه با گران‌فروشی به آن دست یافتند منجر به بسته شدن چند سایت فروش بلیت و تعلیق سه‌ماهه یک دفتر شده است.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری تصریح کرد: همچنین در خصوص ارسال گزارشات مردمی نیز، به کمتر از سه مورد می‌توان اشاره کرد که طبق گزارش دفتر شکایات سازمان مورد رسیدگی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه سازمان هواپیمایی کشوری آماده صدور مجوز برای شرکت‌های هواپیمایی به‌صورت فوق العاده است، از متقاضیان سفر اربعین خواست که توجهی به نرخ‌های برخی از سایت‌های غیرمجاز برای افزایش قیمت بلیت هواپیما نداشته و مراکز معتبر را از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری و یا سایت انجمن شرکت‌های هواپیمایی دنبال کنند.

نامزدهای جایزه آستریدلیندگرن ۲۰۱۷ معرفی می‌شوند
بررسی کنید
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید