رضا عنایتی: بازیکنان خارجی استقلال عملکرد خوبی نداشته‌اند/ نمی‌دانم در مورد فوتبال مشهد چه بگویم!

رضا عنایتی بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال که برای تماشای دیدار این تیم مقابل سپاهان به ورزشگاه آزادی آمده پیش از آغاز این دیدار گفت: هواداران استقلال امروز به ورزشگاه آمده‌اند و امیدوارم در پایان مسابقه خوشحال شوند. استقلال در قلب من است و همیشه این تیم را دوست داشتم و دارم و الان هم از صمیم قلب آرزو می‌کنم موفق شود.

وی در مورد پیش‌بینی‌اش از نتیجه دیدار استقلال – سپاهان گفت: نمی‌توانم پیش‌بینی کنم چه اتفاقی می‌افتد اما دعا می‌کنم بازیکنان جانشین بیشترین بازدهی را در تیم داشته باشند و جای بازیکنان باتجربه را پُر کنند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال در مورد عملکرد ضعیف بازیکنان خارجی این تیم یادآور شد: این حساسیت باید پیش از جذب بازیکنان خارجی روی آنها باشد اما متأسفانه در ایران حساسیت‌ها کم است. استقلال در ایران و آسیا، باشگاه بزرگی است و بازیکنانی که به این تیم می‌آیند باید رزومه بین‌المللی خوبی داشته باشند. بازیکنان خارجی استقلال تا به اینجای فصل خوب نبوده‌اند. امیدوارم در نیم‌فصل تیم استقلال ترمیم شود و یک مهاجم بزرگ بگیرد.

«چرا برخی از بازیکنان در استقلال عملکرد خوبی ندارند اما بعد از جدایی از این تیم اوج می‌گیرند؟» عنایتی در واکنش به اسن سوال تصریح کرد: شرایط استقلال با سایر تیم‌ها متفاوت است. استقلال تیمی است که هوادار دارد و به بازیکنان فشار می‌آید. تحت این همه فشار بازیکن باید اعتماد به نفس داشته باشد تا موفق شود، به خاطر هم می‌گویم بازیکنانی که به استقلال می‌آیند باید علاوه بر مسائل فنی، روحیه بزرگی داشته باشند.

وی درباره آخرین شرایط تیم پدیده خراسان و مشکلات مالی این تیم، گفت: پدیده هم در حال منحل شدن است. واقعا نمی‌دانم در مورد فوتبال مشهد چه بگویم. به بازیکنان پدیده، به خصوص یحیی گل‌محمدی خسته نباشید ویژه می‌گویم که عملکرد بسیار خوبی داشته‌اند.

نمایشگاه عکس "گمنامی" در لرستان برپا شد؛ شاخص سازی و پاسداشت شهدا
بررسی
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

  • خانه
  • اخبار
  • ورزشی
  • رضا عنایتی: بازیکنان خارجی استقلال عملکرد خوبی نداشته‌اند/ نمی‌دانم در مورد فوتبال مشهد چه بگویم!