فوتبال جهان| کارلو آنچلوتی: تنها اشتباه کریستیانو رونالدو انتخاب یوونتوس بود

فوتبال جهان| کارلو آنچلوتی: تنها اشتباه کریستیانو رونالدو انتخاب یوونتوس بود

کارلو آنچلوتی، سرمربی سابق تیم‌‌های فوتبال میلان، پاری‌سن‌ژرمن، چلسی و رئال مادرید،می‌گوید از دیدن شاگرد سابقش در سری A خوشحال است هرچند که ترجیح می‌داد او به یوونتوس نمی‌پیوست.

آنچلوتی که در رئال مادرید دو فصل با کریستیانو رونالدو کار کرد، درباره پیوستن این ستاره پرتغالی به یوونتوس گفت: ورود کریستیانو برای ارتقای وجهه سری A فوق‌العاده است. سری A تا مدت‌ها، لیگ سوپراستارهایی مانند، مارادونا، پلاتینی، زیکو، زیدان، رونالدو نازاریو، شوچنکو، کاکا و ابراهیموویچ بود. در 10 سال اخیر ما چنین ستاره‌هایی را نداشتیم اما حالا با آمدن کریستیانو دوباره سری A در کانون توجه قرار گرفته است. رونالدو بازیکنی بسیار حرفه‌ای است. تنها اشتباه او این بود که به یوونتوس رفت.

کارلتو که تابستان هدایت ناپولی را برعهده گرفت، درباره تیم جدیدش هم اظهار داشت: ناپولی امروز متفاوت از نسل‌های قبلی این تیم است. ما دیگر بازیکنی مانند مارادونا نداریم اما با این حال تیمی سطح بالا ساخته‌ایم آن هم با با بازیکنانی جوان. ناپولی چندین سال است که دارد خوب بازی می‌کند پس این تیم کیفیت دارد. من سعی می‌کنم که تجربیاتم را در اختیار این تیم قرار دهد و به تیم برای داشتن سخصیت و شجاعت بیشتر در لحظاتی که خوب کار نمی‌کند، کمک کنم. من شیوه مربیگری خاصی ندارم چون شیوه بازی تیمم را بر اساس ویژگی‌های بازیکنانم تعیین می‌کنم. برخی مربیان کارشان را با یک فلسفه خاص آغاز و سعی می‌کنند که بازیکنان را وادار کنند بر اساس آن بازی کنند. من اما نگاه می‌کنم ببینم چه بازیکنانی دارم و بر اساس آنها شیوه بازی تیمم را تعیین می‌کنم.

سیامک نعمتی: شرایط ما سخت است و باید به‌صورت ملی از پرسپولیس حمایت شود/ امیدوارم در جام ملت‌ها حضور داشته باشم
بررسی
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

  • خانه
  • اخبار
  • ورزشی
  • فوتبال جهان| کارلو آنچلوتی: تنها اشتباه کریستیانو رونالدو انتخاب یوونتوس بود