مشهد| ایلی استان: امیدوارم در بازی فردای ما مقابل پدیده داور اشتباه نکند/ رفیعی می‌تواند به تیم فولاد کمک کند

مشهد| ایلی استان: امیدوارم در بازی فردای ما مقابل پدیده داور اشتباه نکند/ رفیعی می‌تواند به تیم فولاد کمک کند

ایلی استان در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های پدیده و فولاد خوزستان اظهار داشت: خوشحالم دوباره به مشهد آمده‌ایم تا با پدیده بازی کنیم. دو هفته پیش که برای جام حذفی اینجا بودیم، 120 دقیقه بازی هیجانی دیدیم و شاهد بازی بسیار خوبی بودیم. خودمان را در این مدت برای دیدار فردا آماده‌ کرده‌ایم.

وی در ادامه افزود: نتیجه بازی فردا را نمی‌توانم پیش‌بینی کنم، اما می‌توانم پیش‌بینی کنم که شاهد بازی خوبی از هر دو تیم خواهیم بود. در نهایت هم، امیدوارم تیم ما مستحق پیروزی باشد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره محروم و مصدومان تیمش و همچنین وضعیت سروش رفیعی گفت:  ما دو بازیکن محروم به نام‌های سیلوا تارتا و حسن بیت‌سعید داریم. ایوب والی و صابر حردانی هم مصدوم هستند. سروش رفیعی همراه تیم در مشهد حضور دارد. درست است که رفیعی به خاطر مصدومیت، دیر به جمع ما اضافه شد، اما فردا مشخص می‌شود که از او استفاده خواهیم کرد یا نه. او بازیکن بسیار باکیفیتی است و می‌تواند به ما کمک کند.

استان درباره اینکه گفته بود دو هفته زمان تعطیلی لیگ فرصت مناسبی برای آماده‌سازی تیمش خواهد بود و آیا فولاد به شرایط مدنظرش رسیده است یا نه، گفت: خوشحالم که دو هفته پیش برابر پدیده در جام حذفی، بازی خوبی انجام دادیم. ما شاهد تغییراتی هستیم که در حال وقوع هستند. امیدوارم فردا هم بازی بهتری را برابر پدیده انجام دهیم. دیدار قبل را بنا به دلایل بی‌شماری باختیم، اما مهم‌ترین آن اشتباهات خودمان بود. گل دوم هم به خاطر اشتباهات داوری رقم خورد و داور مقصر بود. امیدوارم فردا این اتفاقات تکرار نشود. خودمان را برای بازی کردن برابر پدیده و هواداران‌شان آماده کرده‌ایم و باز هم می‌گویم امیدوارم داور اشتباه نکند.

تیم ملی فوتسال ایران همچنان در جایگاه ششم جهان
بررسی کنید

وی در رابطه با اینکه در دیدار قبلی برابر پدیده، خط دفاعی تیمش رو به جلو بازی می‌کرد و آیا فردا هم چنین تاکتیکی خواهد داشت، تصریح کرد: در دیدار قبلی با توجه به نوع بازی حریف، چنین تاکتیکی دیده شد. شاید صحبت شما مربوط به گل سوم باشد. وقتی نتیجه 2 – 2 باشد، قانون همه چیز یا هیچ چیز است. ما دست به ریسک زده و رو به جلو بازی کردیم و در ضدحمله گل سوم را خوردیم. در مورد تاکتیک فردا هم، اجازه دهید محرمانه برای ما باقی بماند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در مورد وضعیت عبدالله کرمی خاطرنشان کرد: مسئله مهم این است که کرمی همراه تیم در مشهد حضور دارد و فردا تصمیم می‌گیریم که از او با توجه به نوع آمادگی‌اش استفاده کنیم یا نه. حتی شیرزادی هم پس از دو ماه، همراه تیم حضور دارد و امشب با کادر فنی ارزیابی می‌کنیم که چطور ترکیب فردا را انتخاب کنیم. خوشحالم یک چپ کلاسیک (شیرزادی) به تیم ما اضافه شده است، چون مدت‌ها او را نداشتیم. امیدوارم بازی فردا محکم باشد و شاهد بازی زیبایی از هر دو تیم باشیم.

دیدار دو تیم پدیده مشهد و فولاد خوزستان در چارچوب هفته نهم لیگ برتر از ساعت 15 فردا در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار می‌شود.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

  • خانه
  • اخبار
  • ورزشی
  • مشهد| ایلی استان: امیدوارم در بازی فردای ما مقابل پدیده داور اشتباه نکند/ رفیعی می‌تواند به تیم فولاد کمک کند