یمن| حمله به مواضع متجاوزان سعودی در عسیر/ جنگنده‌های سعودی مناطق مسکونی صعده را بمباران کردند

منابع یمنی از حملات هوایی و موشکی ارتش سعودی به مناطق مسکونی استان صعده خبر دادند.

مناطق مسکونی استان صعده امروز دوشنبه هدف حملات موشکی و  توپخانه‌ای ارتش سعودی قرار گرفت که طی آن خسارت‌های سنگینی به منازل و اموال مردم وارد شد.

خبرنگار المسیره در صعده گزارش داد دشمن سعودی، مناطق مسکونی بخش‌های رازح و باقم در نقاط مرزی را با موشک و توپخانه هدف قرار داد. جنگنده‌های سعودی هم چندین بار مناطق مختلف استان صعده را بمباران کردند.

رژیم سعودی طی ساعات اخیر مناطق مسکونی در بخش‌های منبه، رازح، شدا، باقم و الظاهر در مرز یمن و عربستان را با ده‌ها موشک و گلوله توپ هدف قرار داده  است.

حملات تلافی‌جویانه ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به مواضع مزدوران سعودی

ارتش و کمیته‌های مردمی یمن، تجمعات و مواضع مزدوران ارتش سعودی را در غرب مجازه و مقابل گذرگاه علب در عسیر با موشک‌های کاتیوشا و توپ هدف قرار دادند.

المسیره همچنین از هدف قرار گرفتن یک دستگاه زره‌پوش متجاوزان سعودی در غرب الجبلیه در ساحل غربی خبر داد.

ارتش و کمیته‌های مردمی همچنین یک زره‌پوش متجاوزان را در صحرای الاجاشر در مقابل نجران منهدم کرد که سرنشینان آن به هلاکت رسیدند.

تجمع قبایل مسلح حجه در محکومیت رژیم سعودی

از  استان حجه یمن خبر می‌رسد که قبایل مسلح بخش نجره در این استان در یک تجمع اعتراض آمیز، جنایات متجاوزان سعودی و متحدان و  مزدورانشان و محاصره ظالمانه یمن را محکوم کردند.

شرکت کنندگان در این تجمع بر ادامه رویاروی با متجاوزان با عزم و ایستادگی کامل تاکید کرده و متعهد شدند از دشمن به خاطر جنایات ضد بشری‌اش و نیز محاصره ظالمانه یمن و  تلاش‌هایش برای گرسنه نگه داشتن ملت یمن انتقام بگیرند، قبایل یمن سازمان ملل را مسئول وخامت اقتصادی ملی و سقوط ارزش پول ملی دانستند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

  • خانه
  • اخبار
  • بین الملل
  • یمن| حمله به مواضع متجاوزان سعودی در عسیر/ جنگنده‌های سعودی مناطق مسکونی صعده را بمباران کردند