نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی ۲۱ مهرماه افتتاح می‌شود

علی محتشم امیری با اشاره به برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی  به عنوان مجری برگزاری این نمایشگاه گفت: سعی داریم تا با تعاملی سازنده با مشارکت‌کنندگان و صاحبان صنایع، نیاز و انتظارات ایشان را شناسایی و در جهت فراهم‌سازی فرصت‌های تجاری بیشتر برای این مشارکت‌کنندگان از آخرین استانداردهای نمایشگاهی در سطح بین المللی بهره‌برداری کنیم.

محتشم امیری مشارکت شرکت‌ها در نمایشگاه امسال را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: امسال علیرغم شرایط منحصر به فرد اقتصادی به وجود آمده، خوشبختانه شاهد پیشرفت حضور مشارکت‌کنندگان چه از نظر کمی و چه از دیدگاه کیفی هستیم و حضور تولیدکنندگان داخلی نیز رشد فزاینده‌ای داشته است.

وی در مورد نحوه استقرار شرکت های حاضر در نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزش گفت: در نمایشگاه امسال سالن‌های متفاوتی به تجهیزات ورزشی، دستگاه‌های بدن‌سازی ، مکمل‌های ورزشی، پوشاک ورزشی، اتوماسیون، ورزش‌های آبی، کوهنوردی، تنیس و بدمینتون، ورزش‌های همگانی و …  اختصاص داده شده است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاهی میلاد نور تاکید کرد: حمایت از تولیدات داخلی و «کالای ایرانی» در کنار معرفی و ارائه آخرین دستاوردهای جهانی، یکی از اهداف اصلی برگزاری همه شانزده دوره برگزار شده نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی بوده است. امسال نیز با توجه به اطلاع‌رسانی صورت گرفته حضور تولیدکنندگان داخلی نسبت به دوره های قبل رشد قابل ملاحظه‌ای داشته که این مهم نمایانگر حرکت جامعه صنعتی فعال در حوزه ورزش به سمت «اقتصاد درون زا» در این حوزه است.

وی با اشاره به این مطلب که وزارت ورزش و جوانان، وزارت صمت، سازمان توسعه تجارت، فدراسیون‌های ورزشی و ادارات کل ورزش استانها از متولیان و حامیان اصلی این نمایشگاه هستند، خاطرنشان کرد: به دلیل بین‌المللی بودن نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی و به لحاظ اعتبار بین‌المللی این رویداد، تصمیم گرفتیم با کسب مجوزهای لازم، بر عکس سال‌های گذشته، امسال این نمایشگاه را در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار کنیم.

نظارت سازمان استاندارد بر واردات کالاهای اساسی/ بسته‌ حمایت از تولید تدوین شد
بررسی کنید

وی از حضور هیئت‌ها و شرکت‌های تولیدکننده خارجی در نمایشگاه امسال خبر داد و افزود: شرکت‌های داخلی متعددی در نمایشگاه امسال حضور دارند که در سالهای گذشته در قالب همین نمایشگاه، از آخرین اخبار و دستاوردهای جهانی این حوزه مطلع گشته و این محصولات را به سبد کالایی تولیدات خود افزوده‌اند. شرایط به وجود آمده فرصتی برای ارائه تولیدات با کیفیت ایرانی است تا با معرفی خود به مخاطبین سهمی از بازار گسترده این عرصه را از آن خود کنند.

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی از 21 تا 24 مهرماه امسال پذیرای علاقمندان به این رشته ورزشی است.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

  • خانه
  • اخبار
  • ورزشی
  • نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی ۲۱ مهرماه افتتاح می‌شود